مشاوره خرید آثار هنری

مشاوره و راهنمایی خرید اثر هنری

بیش از 200 هزار اثر در سایت 100هنر ثبت شده است، بنابراین ممکن است انتخاب آثار کار آسانی نباشد، به همین خاطر در بخش خرید و فروش آثار تجسمی امکان جستجوی پیشرفته میان آثار قرار داده شده است که شما می توانید سریعتر به اثر دلخواه خود برسید.

جستجوی پیشرفته میان آثار

همانطور که در تصویر زیر می بینید، در بخش جستجوی پیشرفته، مرتب سازی و فیلتر بر اساس قیمت، نوع هنر ، دسته بندی آثار بر اساس سطح بندی کارشناسان 100هنر و همچنین جستجو در توضیحات آثار امکان پذیر است.

برای مثال شما برای پیدا کردن یک اثر نقاشی آبرنگ می توانید نوع هنر را "نقاشی" انتخاب کرده و کلمه ی "آبرنگ" را جستجو کنید و همچنین محدوده ی قیمت خود را نیز تعیین کنید.

مراحل خرید اثر

برای خرید یک اثر کافیست پس از انتخاب اثر روی قیمت اثر کلیک کرده و درخواست اولیه خرید خود را بگذارید، پشتیبانان 100هنر نهایتا تا 24 ساعت درخواست خرید را پیگیری کرده و شما را از وضعیت اثر مطلع خواهند کرد. در صورت موجود بودن اثر برای قطعی شدن خرید، پرداخت توسط شما انجام می شود و هنرمندان آثار را برای 100هنر ارسال می کنند و پس از تائید اثر توسط کارشناسان 100هنر، (که می بایست اثر بدون مشکل و طبق تصویر و توضیحات ذکر شده باشد) اثر برای شما ارسال می شود.

معیار انتخاب آثار هنری

با توجه به اینکه 100هنر یک شبکه ی اجتماعی است و آثار را خود هنرمندان در سایت ارسال میکنند لذا قیمت گذاری توسط خود هنرمندان روی آثارشان انجام شده و سایت دخل و تصرفی در قیمت گذاری نمی کند. بنابراین تفاوت قیمت ها معیاری برای ضعف یا قوت یک اثر نیست. ارزش ریالی یک اثر هنری بر اساس پارامترهای زیادی است که رزومه و اعتبار هنرمند در راس آن قرار دارد. در انتخاب خود حتما به ابعاد، تکنیک و محتوای اثر دقت کنید و همچنین برای خرید حرفه ای آثار و جمع آوری یک مجموعه ی با ارزش، شما نیاز به دانش هنری و شناخت کاملی از دنیای خرید و فروش هنری دارید.

همچنین می توانید برای مشاوره در انتخاب و خرید اثر به شماره زیر در واتس اپ پیام بدهید. 09376387676