100honar.com-پرسش های متداول

100honar.com چه سایتیه؟

100هنر یک شبکه اجتماعی هنری است که در آن هنرمندان می تواند آثار هنری خود را در بخش های هنری مختلف مثل نقاشی، گرافیک، عکاسی، خوشنویسی، مجسمه، موسیقی، فیلم، انیمیشن، شعر، داستان، دکلمه، نمایشنامه خوانی، خوانندگی و سایر هنرها منتشر کنند.

خدمات سایت

اشتراک آثار هنری و آرشیو آثار ارسال شده به طور دائمی خرید و فروش آثار تجسمی برگزاری چالش های هنری ارائه بیوگرافی و راه های ارتباطی هنرمندان برگزاری نمایشگاه مجازی و حقیقی به صورت انفرادی و گروهی برگزاری آموزش های آنلاین و کارگاههای هنری برگزاری اجرا برای بخش های غیر تجسمی نمایش برنامه گالری های تهران و شهرستان ها امکان تبلیغات هنری برای برندها

چگونه اثر هنری خود را ارسال کنم؟

هنرمندان پس از ثبت نام و ورود در سایت با انتخاب بخش هنری مربوطه میتوانند آثار خود را ارسال کنند تا در صفحه هنریشان در سایت قرار گیرد. همچنین می توانند از طریق ربات تلگرام ۱۰۰هنر اثر خود را ارسال کنند.

نحوه ی ویرایش و حذف اثر

برای ویرایش توضیحات و اطلاعات اثر، پس از لاگین و ورود به صفحه ی خود ، روی آیکون مداد زیر اثر کلیک کنید.

برای حذف اثر، در توضیحات اثر بنویسید "حذف شود". لطفا توجه کنید که بعد از حذف یک اثر، امکان ارسال مجدد آن اثر وجود ندارد.

چه زمانی آثار منتشر می شود؟

آثار نهایتا 24 ساعت بعد از ارسال هنرمند توسط کارشناسان 100هنر تایید یا رد می شود و در صورت تایید در سایت منتشر می شود

امتیاز در سایت چیست؟

امتیاز به نوعی اعتباریست که هنرمندان از طریق پسندیده شدن آثارشان توسط دیگران جمع آوری می کنند

در واقع با ستاره دادن به آثار شما توسط دیگران در محفل(اشتراک آزاد) یا بخش های موضوعی اعتبار کسب می کنید

با این امتیاز ها می توانید اثر خود را برای دیده شدن بیشتر به بالای سایت منتقل کنید و یا در چالش های ویژه و نمایشگاه ها شرکت کنید

هر امتیاز معادل 300 تومان می باشد و در صورتی که امتیاز لازم برای استفاده از خدمات سایت را نداشته باشید می توانید از سایت خریداری کنید

محفل چیست و چالش های عمومی و ویژه چه فرقی می کنند؟

محفل در هر یک از بخش های هنری فضایی است برای انتشار آثار هنرمندان به موضوع آزاد و نامحدود

چالش های عمومی چالش هایی با موضوع مشخص هستند که امتیاز ورودی برای شرکت نیاز ندارند همچنین جایزه نیز ندارند و هنرمندان با شرکت در این بخش ها توسط داوران(دیگر هنرمندان) برای خودشان امتیاز جمع می کنند.

چالش های ویژه علاوه بر کسب امتیاز جایزه هم دارند و ورودی این مسابقات مشخص شده و در صورت شرکت کردن هنرمند در این بخش از امتیازات او کم خواهد شد.

داور های چالش ها چه کسانی هستند

داور ها خود شرکت کننده ها هستند یعنی کسانی که حداقل یکبار در سایت شرکت کرده باشند و یا امتیازشان بیشتر از 600 باشد.

نحوه ی امتیاز دهی به آثار و شرکت در داوری چالش ها

هنرمندان عزیز توجه داشته باشید همیشه میتوان به آثاری که در محفل (باموضوع آزاد) ارسال شده امتیاز داد و با کلیک روی ستاره زیر هر اثر میتوانید به اثر مورد نظرتان امتیاز دهید. اما زمان امتیازدهی به آثاری که در چالش های ویژه ارسال شده فقط ده روز است که به تمامی هنرمندان عضو سایت از طریق ربات تلگرام ۱۰۰هنر و ... اطلاع رسانی میشود. پس از پایان مهلت ارسال در چالش ویژه، زمان امتیاز دهی ده روزه آن بخش آغاز می شود و هنرمندان می توانند پس از ورود به سایت به هر اثر 0 تا 5 امتیاز " 5تا ستاره زیر هر اثر هست که ستاره ی سمت راست 5 و ستاره ی سمت چپ 1 می باشد بدهند. (نکته مهم در امتیاز دهی این است که فقط می توانید از هر امتیاز سه بار در آن بخش استفاده کنید به طور مثال در بخش شعر با موضوع شیدایی هر داور می تواند به سه اثر امتیاز 5 ، به سه اثر امتیاز 4 ، به سه اثر امتیاز 3 و به سه اثر امتیاز 2 داده و از امتیاز 1 میتواند به صورت نامحدود استفاده کند)

شرایط خرید و فروش آثار در سایت ۱۰۰هنر

همانطور که میدانید شما میتوانید آثار فروشی خود را نیز در قسمت محفل (موضوع آزاد) به همراه توضیحات کامل اثر، ابعاد، متریال و قیمت ارسال کنید تا در صفحه شما و بخش فروش سایت قرار گیرد، در صورت درخواست خرید با شما تماس گرفته میشود. در صورت فروش اثر شما : ۸۰ درصد به شما تعلق می گیرد و ۲۰ درصد به سایت ۱۰۰هنر تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ارسال اثر به محل 100هنر بر عهده هنرمند و دریافت اثر بر عهده ی خریدار است

کارشناسان 100هنر پس از دریافت اثر هنرمند و بررسی سلامت و مطابقت با عکس و اطلاعات اثر، اثر را به خریدار داده و مبلغ را با هنرمند تسویه می کند و در صورت عدم تایید کارشناسان 100هنر اثر به هنرمند و مبلغ به خریدار عودت خواهد شد

در خواست نمایشگاه مجازی و حقیقی انفرادی و گروهی

100هنر هر فصل برای اعضای سایت در یکی از گالری های تهران نمایشگاه برگزار می کند که فراخوان های خود را از طریق سایت و ربات تلگرام ۱۰۰هنر و اینستاگرام به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

همچنین هنرمندان می توانند به طور انفرادی و یا گروهی در خواست گالری مجازی بدهند و امتیاز دهی توسط هنرمندان سایت به آثارشان صورت گیرد و برای همیشه در آرشیو هنرهای سایت گالریشان خواهد ماند.

انتقال به ابتدای محفل چیست؟

از آنجا که تعداد هنرمندان و آثار ارسالی زیاد است و بعد از مدتی اثرهای جدید در ابتدای صفحه قرار میگیرد.

شما میتوانید با استفاده از 60 امتیاز از امتیازهایی که تاکنون بدست آورده اید و با کلیک بر روی انتقال به ابتدای محفل اثر خود را به ابتدای صفحه ی محفل منتقل کنید

چطور از اینکه چه کسانی به من امتیاز دادن و یا کامنت گذاشتند باخبر شویم

به محض اینکه کسی به اثر شما امتیاز دهد و یا برای شما کامنت بگذارد نوتیفیکشن آن از طریق ربات تلگرام ۱۰۰هنر به اطلاع شما خواهد رسید.

چرا در ۱۰۰هنر یک صفحه هنری داشته باشیم

با عضویت در سایت یک صفحه با نام شما در سایت ساخته میشود که میتوانید آثار خود را برای جامعه ای هنری به اشتراک بگذارید و به جمع دیگر هنرمندان ایرانی در سرتاسر جهان بپیوندید. با داشتن صفحه در ۱۰۰هنر باعث میشود در سرچ گوگل نیز به راحتی شما و آثارتان را پیدا کنند. لینک پروفایل صفحه ی خود را میتوانید در بیو اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید تا از آثار شما بازدید کنند همچنین آثار فروشی خود را در صفحه خود ارسال کنید و به فروش برسانید. بارکد صفحه خود را از ربات تلگرام ۱۰۰هنر دریافت کنید و با آن بارکد به راحتی دوستان و علاقمندان میتوانند به صفحه شما رفته و از آثارتان بازدید کنند. (از بارکد میتوانید روی کارت ویزیت بروشور پوستر و یا روی پست های خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید)

ربات تلگرام 100هنر

ربات تلگرام ۱۰۰هنر برای سهولت و دریافت بازخورد آثارتان، موارد مختلف را به صورت نوتیفیکیشن به شمااطلاع می دهد، در صورتی که عضو ربات شوید و هنرمندکارت بسازید و ربات را نبندید موارد زیر برای شما ارسال می شود: • اطلاع از وضعیت صفحه خود در سایت ۱۰۰هنر • اطلاع از تایید و عدم تایید آثار ارسالی شما • اطلاع از اینکه چه کسی اثر شما را لایک کرده و به شما امتیاز داده و یا کامنت و پیام خصوصی فرستاده است • اطلاع از چالش ها و مسابقات جدید • برای ارسال آسان آثار خود (که بی نهایت اثر میتوانید در صفحه خود به اشتراک بگذارید) • اطلاع از زمان داوری چالش ها • ساخت هنرمندکارت • استفاده از ابزارک های هنری (-درج لوگوی شما به صورت png روی تصویر موردنظرتان -تبدیل متن شما به فونت های خوشنویسی -تفالی بر دیوان حافظ -دریافت بارکد صفحه ی هنری شما برای استفاده در کارت ویزیت یا بروشور و پست های تبلیغاتی شما و ...) • اطلاع از فراخوان نمایشگاه ها و ورکشاپ ها و آموزش های هنری • سفارشات هنری عضویت در ربات تلگرام ۱۰۰هنر ( با فیلتر شکن وارد شوید)

هنرمندکارت چیست؟

یکی از امکاناتی که ۱۰۰هنر در اختیار شما هنرمندان قرار داده ساختن هنرمندکارت است برای داشتن یک بیوگرافی مختصر و شکیل از خود میتوانید به ربات تلگرام مراجعه کنید و هنرمندکارت خود را بسازید. در این کارت عکس ، نام ، تاریخ تولد ، اساتید هنری و سال شروع فعالیت شما به همراه نوع فعالیت هنری و اطلاعات کلی شامل دیگر فعالیتهای شما مثل برگزاری و یا شرکت در نمایشگاه، اجراهای هنری، سابقه تدریس آدرس اینستاگرام، تلگرام و صفحه شما در سایت درج می شود. اگر عضو سایت باشید لینک صفحه ای که در سایت دارید برای شما در کارت درج میشود. اگر هنوز عضو نشدید و صفحه ای در سایت ندارید، با ساختن هنرمندکارت یک صفحه اختصاصی برای شما در ساخت ساخته میشود و میتوانید آثار خود را در بخش هنری مربوطه ارسال کنید تا در صفحه ی شما قرار گیرد.